Jeden z letošních finalistů soutěže Nejlepší student je z našeho gymnázia!

Millionová HedvikaAktuality

Ve středu 19. 6. se uskutečnilo v Jičíně, v budově sídla firmy MICRORISC, která už 12 let vyhlašuje soutěž Nejlepší student, finále letošního ročníku. Soutěž hodnotí výjimečnost a schopnosti středoškolských studentů. Nominaci může podat jakákoliv škola v České republice. Letos byla přihlášena téměř stovka studentů, ze kterým porota vybrala čtyři a ty pozvala na závěrečné finále. Mezi tyto čtyři nejlepší studenty byla vybrána i Réka Šuba, která letos na našem gymnáziu s výborným výsledkem odmaturovala.

Vynikající školní výsledky byly „povinnou výbavou“ každého z nich, důležitějším kritériem byla jejich „výjimečnost“ v jakékoliv další oblasti. Přestože nakonec úplné prvenství Réka nezískala, rozhodně se mezi účastníky neztratila, jak se můžete přesvědčit v reportáži, kterou odvysílala Česká televize.

Réce moc blahopřejeme, za tímto úspěchem je nejen poctivá práce a talent, ale bezesporu i lidské kvality, které má v míře vrchovaté!