Nejúspěšnější žáci Gymnázia Cheb ve sportovních soutěžích ve školním roce 2023/2024

Jan ŽídekAktuality, Tělesná výchova

Ve středu 12. 6. 2024 proběhlo od 9 hodin v obřadní síni Městského úřadu Cheb slavnostní ocenění nejúspěšnějších reprezantantů chebských základních a středních škol ve sportovních soutěžích v končícím školním roce.

Gymnázium Cheb zastupovali mezi 29 oceněnými čtyři žáci (dva z nižšího gymnázia a dva z vyššího gymnázia), kteří z rukou místostarosty města Chebu Pavla Pagáče, tajemníka Městského úřadu Václava Sýkory a předsedy Okresní rady AŠSK ČR Cheb Jana Žídka a jejich učitelů převzali diplomy a drobné dary. Program doprovázela hudba v podání školního souboru Gymnázia Cheb Jang Band.

Ve svých kategoriích se nejvyšším součtem bodů přidelených za účast a výsledky v jednotlivých školních sportovních soutěžích umístili na nejvyšších místech Kateřina Čadová z 5. A, Sofie Bohuslavová z 2. A, Jakub Havránek ze 7. B a Matyáš Braun z 1. B.

Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Pořadí na dalších místech najdete v tomto souboru.

Více fotografií z předávání ocenění vybraným žákům najdete v této galerii.